• Oudste rijschool van Nederland
  • Meer dan 55.000 geslaagden
  • 100% slagingspercentage
  • Lid Bovag
  • Standaard anti-slipcursus

Nieuws

Main / Nieuws / Wij zoeken een nieuwe collega!

Wij zoeken een nieuwe collega!

0

Wij zijn op zoek naar een commercieel/administratief medewerker die 40 uur per week beschikbaar is. De werktijden zijn maandag t/m vrijdag van 8:30 tot 17:30 uur. Je gaat je bezighouden met de planning van de rijlessen voor de grote voertuigen en het maken van offertes. Daarnaast zul jij telefonische vragen beantwoorden. Zoek jij een uitdagende baan met veel afwisseling? Heb je graag veel contact met mensen en is het voor jou geen probleem om twee dingen tegelijk te doen? Dan zoeken wij jou!

Van jou wordt het volgende verwacht:

  • Je bent op korte termijn beschikbaar
  • Kunt nauwkeurig en punctueel werken
  • Je bent kritisch, hebt snel door dat er iets niet klopt en denkt in oplossingen
  • Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal
  • Kunt goed overweg met social media

Rijschool Dekker is de oudste rijschool van Nederland en de grootste rijschool van Eindhoven en omstreken. Iedereen uit Eindhoven kent de geel met groene lesautotjes van Rijschool Dekker wel! Ons kantoor is gevestigd aan de Hertogstraat in het centrum van Eindhoven. Dagelijks is er een team van zo’n 15 instructeurs onderweg.  Behalve de opleidingen voor het autorijbewijs, motorrijbewijs en scooter rijbewijs verzorgen wij de beroepsopleidingen voor de vrachtwagen en de bus. De gemiddelde leeftijd van ons team ligt rond de 45 jaar.

Je ontvangt een marktconform salaris, overige arbeidsvoorwaarden zijn in onderling overleg.

Heb jij interesse in deze vacature?

Stuur je CV en motivatiebrief naar monique@rijschooldekker.nl of neem telefonisch contact op via 040 – 444 44 44.

Laatste nieuws
Open chat
Powered by